Show Bizz

Sot ka ndryshuar shumë, por a e dini se cila këngëtare është kjo në foto?

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Tani është një biondinë me flokë të gjatë mesatare, por e ëmbël, pozitive dhe e bukur si çdo herë. Dikur ishte zeshkane me flokë të shkurta, natyrisht që edhe atëherë po aq e bukur sa sot.
Flasim për Violetë Kajtazin, këngëtaren që kontribuoi shumë në skenën muzikore, shkruan “Kosovarja”.

Ajo çdo herë është cilësuar si një këngëtare me karakter të fortë, me zë të këndshëm e paraqitje me klas.

Ani pse ka kaluar shumë kohë që kur publiku e mban mend ndryshe Violetën, këngëtarja në rrjetin e saj ka publikuar ca video të marra nga arkivi i Rtk-së.

Me siguri që po e vëreni dallimin e madh të këngëtares pas shumë viteve, por padyshim që bukuria i ngelet po aq e freskët si dikur si tani./Kosovarja/.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto