Sport

Sot fillon edicioni i ri i garave në Superligën e Kosovës

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Sot edhe zyrtarisht fillon edicioni i ri i garave në Superligën e Kosovës, shkruan BlicMedia.

Kampionati nis me tre përballje tejet interesante.

Feronikeli – Drenica, Flamurtari – Prishtina dhe Llapi – Vushtrria janë ndeshjet të cilat luhen nga ora 17:00. /BlicMedia.net

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv