Sport

Sot feston ditëlindjen Blend Baftiu, ja si e uron Munishi

Futbollisti kosovar, Blend Baftiu sot feston ditëlindjen e tij të 23-të.

Sulmuesi i Ballkanit feston ditëlindjen e tij për një ditë me shtetin e Kosovës, më 17 shkurt, shkruan IndeksOnline.

Urim të veçantë i ka shkruar trajneri kosovar, Ismet Munishi.

“Urime Blendi, shëndet dhe mbarësi o yll i Kosovës, që edhe ditëlindjen e ke në të njëjtën ditë. Gëzuar lockoman”, ka shkruar Munishi.

Kujtojmë që Blendi dhe Munishi ishin së bashku te Ballkani.

Postime të ngjajshme
Sport

Nga porta në sulm, të paktën 51 emra të gatshëm për Kombëtaren – ja pse Reja ka një super skuadër

Sport

Emir Sahiti shënon gol në Kroaci

Sport

Nesër takimi i 30-të mes Prishtinës dhe Llapit: Forma momentale e skuadrave dhe rezultatet nga 29-të ndeshjet e kaluara

Sport

Hoxha rrëfen tmerrin me policin rus: Më nxori nga shtëpia dhe gjuajti dy herë me armë