Sport

Sot dy ndeshje të Kupës së Kosovës do të jenë në transmetim direkt

1/8 e finales të Kupës së Kosovës, vazhdon edhe sot me ndeshje tejet interesante.

Padyshim që ndeshja kryesore e kësaj dite (e mërkurë) do të jetë në mes Arbërisë dhe Feronikelit, e cila do të zhvillohet në stadiumin me ‘bari sintetik’ në Ferizaj, e cila do të transmetohet në ‘Art Sport’.

Takim interesant pritet të jetë edhe ajo e dy skuadra të Ligës së Parë, A&N – Flamurtari.

Gjilani kësaj radhe do të jetë mysafir i Istogut dhe Trepça ’89 në ‘Riza Lushta’ do ta mirëpres Ferizajin, takim i cili do të transmetohet direkt në ‘Art Sport’

E Mërkurë 10.02.2021 Ora 13.00

A&N – Flamurtari

Trepça ’89 – Ferizaj

Istogu – Gjilani

Arbëria – Feronikeli ( ndeshja luhet në Ferizaj)

Postime të ngjajshme
Sport

“Toki” flet për fitoren e Prishtinës në Mitrovicë

Sport

“Qeqa” e komenton fitoren e Dritës ndaj Besës

Sport

“Bomba” e mbrëmjes: Xhevdet Shabani mund të largohet nga Drita?

Sport

Munishi tregon si e mposhti Llapi ish-skuadrën e tij Ballkanin