Sport

Sot do të zhvillohet ndeshja e fundit e xhiros së katërt në Superligën e Kosovës

Sot do të zhvillohet ndeshja e fundit e xhiros së katërt në Superligën e Kosovës në futboll.

Drenica do t’i bëj konak skuadrës së Gjilanit në stadiumin “Bajram Aliu” të Skenderajt.

Dy skuadrat deri më tani kanë mbledhur nga katër pikë dhe shpresojnë në rezultat pozitiv për të qenë sa më afër kreut të tabelës.

‘Bilbili’ kryesor në këtë sfidë i është besuar gjyqtarit vushtrrias, Dardan Caka me asistentët Fatmir Abrashi, Arton Latifi dhe gjyqtar i katërt Alban Shala.

Postime të ngjajshme
Sport

Këta janë golashënuesit më të mirë pas tetë xhirove në Superligën e Kosovës

Sport

Këtë sezon Ballkani me Dritën po udhëheqin, por ja si dukej tabela e Superligës pas 8 javëve të sezonit të kaluar

Sport

Në mesjavë xhiroja e nëntë, super derbi në Therandë

Sport

Shkëlqeu me 2 gola dhe 1 asist, Berisha merr një notë të madhe për paraqitjen e sotme me Akhmatin