Lajme

Sot bëhet dorëzim – pranimi i detyrës nga Avokati i Popullit

Institucioni i Avokatit të Popullit njofton se sot do të bëhet dorëzim – pranimi i detyrës nga Avokati i deritanishëm i Popullit, Hilmi Jashari tek Avokati i ri i Popullit, Naim Qelaj.

Me këtë rast, mediat mund të marrin pamje nga kjo ngjarje ndërkaq më pas, Hilmi Jashari dhe Naim Qelaj, do t’u drejtohen gazetarëve me deklaratat e tyre.

Postime të ngjajshme
Lajme

Një aeroplan special nga Holanda ka aterruar në Prishtinë

Lajme

Moti për dy ditët e ardhshme

Lajme

Dorëzohet Serbia, dialogu në Bruksel rinis të enjten dhe s’flitet për Asociacionin

Lajme

BBC: Nisin pasojat për Turqinë pas përplasjeve me SHBA-në e Francën: Lira bie në nivel rekord