Sport

Sonte zhvillohet ndeshja e dytë finale mes Liqenit dhe Liburnit

Sonte (e diel) do të zhvillohet finalja e dytë e “Play-Off”-it në Superligën e Kosovës, shkruan Zeri.info.

Në finale janë Liqeni dhe Liburni, me skuadrën e Liqenit që shënoi fitore 8-3 në ndeshjen e parë të zhvilluar në Gjakovë.

Ndeshja e sontme zhvillohet në Drenas dhe vendasit kanë një mundësi të mirë për t’u shpalluar kampion. Ndeshja nis në ora 20:00.

Kujtojmë se skuadra e parë që regjistron dy fitore, shpallet kampione.

Postime të ngjajshme
Sport

Ja çfarë kishte thënë Eriksen për Kosovën kur ishte në Prishtinë

Sport

Ish-mjeku i Eriksen, jep detajet tmerruese lidhur me futbollistin dhe tregon çfarë mund t’i ketë ndodhur

Sport

ZYRTARE: A&N përforcohet me ish-futbollistin e Lirisë

Sport

Mourinho i çmend tifozët e Romës, po e transferon yllin nga Real Madridi!