Sport

Sonte rikthehen emocionet e Ligës së Kampionëve

Pas disa javësh, sonte zhvillohen ndeshjet e xhiros së dytë të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve.

Padyshim, sonte do të jetë vëmendja te grupi A dhe në grupin B, raporton FrontOnline.

Në grupin A, kryendeshja e sontme do të zhvillohet në “Parc des Princes”.

Me fillim nga ora 21:00, Paris Saint-Germain do të përballet në shtëpi me Manchester Cityn në një “përballje miliarderësh”.

Nga ana tjetër, në grupin B, Milani e pret në “San Siro” Atletico Madriidn.

Poashtu, në grupin B, Liverpooli do të jetë mysafir i Portos.

Në grupin D, Interi është mysafir i Shakhtar Donetskut dhe Real Madridi e pret në shtëpi Sheriff Tiraspolin.

Për më shumë, ndeshjet e plota që luhen sonte mund t’i shikoni në fotografinë e mëposhtme.

Postime të ngjajshme
Sport

Kthesë e papritur, Mourinho ndryshon mendje për Marash Kumbullën

Sport

Reagon Drenica: Çmimin "Ylli i Javës" e meritoi Denisson

Sport

Arrestohet Afrim Tovërlani, raportohet se i dehur kanosi me thikë Shpend Ahmetin

Sport

Mehmet Bogujevci flet në T7, pasi refuzoi ftesën e Serbisë si mysafir nderi në Botërorin e boksit