Sport

Sonte luhet super ndeshja në Superligën e futsallit

Sonte (e premte) zhvillohet derbi mes Prishtinës 01 dhe Liburnit në Superligën e futsallit, shkruan Zeri.info.

Kjo ndeshje është e vlefshme për javën e 16-të, teksa pritet të jetë mjaft interesante.

Ndeshja zhvillohet në orën 21:00 në Pallatin e Rinisë dhe të Sporteve dhe do transmetohet drejtpërdrejt në “Zëri TV”.

Ndeshjen do të mundë ta ndiqni gjithashtu edhe në faqen e “Zërit” në rrjetin social “Facebook”.

Ndryshe, Liburni aktualisht mban vendin e dytë me 33 pikë, tri më shumë se Prishtina, që është e treta.

Postime të ngjajshme
Sport

Drita do të mbetet pa një investitor të fuqishëm, Valon Murseli do të largohet në fund të këtij edicioni

Sport

Luftë e madhe në Ligën e Dytë, kështu duket tabela kur kanë mbetur vetëm edhe dy xhiro deri në fund

Sport

Tre talentë shqiptarë në listën e Zvicrës U21

Sport

Njëri nga futbollistët kryesor të Real Madridit pozitiv me Covid-19, mungon në ndeshjen e fundit të La Liga-s