Sport

Sonte luan edhe Kombëtarja e Shqipërisë

Kombëtarja e Shqipërisë sot do ta zhvillojë ndeshjen e tretë në Ligën e Kombeve ku për kundërshtar ka Kazakistanin.Pas humbjes befasuese nga Lituani në “Air Albania” me rezultat 0:1, kuqezinjtë luftojnë për t’u rikthyer fitoreve dhe në këtë mënyrë ta nisin rrugëtimin e favoritit për ta fituar grupin, aty ku është edhe Lituania dhe Bjellorusia.

Shqipëria këtë herë do të duket ndryshe pasi Edy Reja i ka dhënë hapësira shumë lojtarëve të rinj dhe mbetet të shihet sesi do të reagojnë ata në fushë.Ndeshja Kazakistan – Shqipëri luhet nga ora 15:00

Postime të ngjajshme
Sport

Djali i Kujtim Shalës vazhdon me formën e mirë, shënon në Gjermani

Sport

Ballkani nuk di për humbje në Suharekë që 550 ditë, ja cila skuadër e mposhti e fundit

Sport

Juventus – Barcelona: Publikohen formacionet zyrtare të ndeshjes më të zjarrtë të mbrëmjes në Ligën e Kampionëve

Sport

Brugge - Lazio: Publikohen formacionet zyrtare, ky është vendimi për Vedat Muriqin