Show Bizz

Sonte Arta ‘përvëlon’, një foto e vetme nuk mjafton!

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Arta Nitaj është një emër mjaft i komentuar e gjithë kjo falë famës dhe bukurisë që ka.

Aktorja dhe moderatorja e njohur kosovare, linjat e saj impresive i ka treguar edhe në disa imazhe që ka hedhur së fundi në llogarinë e saj të ‘Instagramit’ ku numëron më shumë se 171 mijë ndjekës.

Arta e cila u bë e njohur nga roli i ‘Xhesikës’ në serialin ‘O Sa Mirë’ erdhi tejet seksi në një fustan të gjatë me shkëlqim në të cilin theksoj këmbët e gjata, e grimuar, flokë të gjata seksi të kombinuar me aksesor, Arta dukej ‘bombë’.

“Një foto nuk ishte e mjaftueshme”, ka shkruar Arta në mbishkrimin e fotografive.

Ndryshe, përveç angazhimeve si moderatorë, Arta ditë më parë ka aderuar në PDK./Indeksonline/

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto