Sport

Solskjaer sqaron se pse Ronaldo nuk luajti ndaj West Ham

Cristiano Ronaldo nuk ishte pjesë e formacionit të Manchester United që humbi, këtë të mërkurë kundër West Ham.

Manchester United u eliminua pas humbjes minimale me rezultat 0-1 ndaj West Hamit.

Solskjaer ka folur se pse Ronaldo nuk u paraqit në këtë ndeshje.

“Ronaldo arriti dhe bëri një ndryshim, por padyshim që sezoni do të jetë shumë i gjatë. Ai gjithmonë dëshiron të luajë, por unë nuk mendoj se kjo është e mundur”, tha Solskjaer për Sky Sports.

Postime të ngjajshme
Sport

Obërtinca jep dorëheqje, Fushë Kosova emëron trajnerin e ri

Sport

Nga Muriqi, Rrahmani, Hysaj dhe Gjimshiti, zbulohen pagat e futbollistëve shqiptarë në Serie A

Sport

Ndeshje tejet interesante zhvillohen në xhiron e 10-të të Ligës së Parë, këto janë delegimet e plota të gjyqtarëve

Sport

Delegohen gjyqtarët për xhiron e 11-të në Superligën e Kosovës