Sport

S’ndalen golat e bukur nga Juventusi

Skuadra e Juventusit ka shënuar edhe golin e tretë në ndeshjen ndaj Genoas në Serie A, transmeton Gazeta Metro.

Në ‘Stadio Luigi Ferraris’, Genoa dhe Juventusi janë duke zhvilluar ndeshjen e vlefshme për javën e 29’të në kampionatin italian.

Juventusi momentalisht është duke udhëhequr me rezultatin 1-3, teksa goli i tretë u shënua nga Douglas Costa në minutën e 73’të.

Postime të ngjajshme
Sport

Qëndrim Gashi kërkohet nga tri skuadra elitare dhe një evropiane

Sport

E mërkura e pasur me futboll, vëmendja në Premierligë

Sport

Drita – Gjilani edhe më herët ishte luajtur pa shikues, ja kush kishte triumfuar

Sport

Bllokohet shitja e Newcastle, kjo është arsyeja