Sport

Sllovaki – Kroaci, formacionet zyrtare

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Sllovakisë dhe Kroacisë.

Pavarësisht se po luan te Chelsea, Mateo Kovacic nuk po gjen hapësira te Kroacia.

Para ish mesfushorit të Realit, startojnë Brozovic i Interit dhe Vlašic i CSKA Moskës.

Pas tri ndeshjeve në kualifikime për Euro 2020 në Grupin E, Kroacia renditet e treta me gjashtë pikë, Hungaria prin me nëntë pikë.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv