Sport

Skuadra nga Superliga e Kosovës rinovon kontratën e trajnerit edhe për dy vite të tjera

Pas suksesit të madh të Golden Eagle Yllit, klubi basketbollistik ka vazhduar bashkëpunimin me trajnerin Adis Beciragic.

Kontrata e re është nënshkruar dhe do të jetë e vlefshme për dy vitet e ardhshme, shkruan Gazeta Olle.

Skuadra suharekase ka qenë fantastike gjatë sezonit të fundit.

Nën drejtimin e Beciragicit, fituan Ligën Unike dhe Superligën e Basketbollit në Kosovë.

Postime të ngjajshme
Sport

Elseid Hysaj mbetet në Serie A, gjen akordin me klubin e njohur

Sport

Ja çfarë kishte thënë Eriksen për Kosovën kur ishte në Prishtinë

Sport

Ish-mjeku i Eriksen, jep detajet tmerruese lidhur me futbollistin dhe tregon çfarë mund t’i ketë ndodhur

Sport

ZYRTARE: A&N përforcohet me ish-futbollistin e Lirisë