Sport

Skuadra kosovare mëson grupin në Ligën e Kampionëve

Kampionët e Kosovës në futsall, FC Liqeni ka mësuar kundërshtarët në grup për Ligën e Kampionëve.

Liqeni do të jetë pjesë e Grupit H e cilë është e përbërë nga katër skuadra, raporton Demokracia.com.

Skuadra gjermane TSV Weillimdorf Futsal është nikoqire, grup në të cilin bëjnë pjesë dhe skuadra London Helvecia Futsal Club (Angli) dhe Tavşançali SK (Turqi).

Përballjet do realizohen muajin e ardhshëm në sistemin direkt, teksa fituesi i grupit edhe avancon tutje në Main Round UEFA Champions League.

Postime të ngjajshme
Sport

Ardian Nuhiu se harron ndeshjen kundër Feyenoordit: Ja çka iu thash futbollistëve

Sport

EKSKLUZIVE: KF Onix arrin marrëveshje me ish-lojtarin e Llapit

Sport

Napoli mposht bindshëm Bayernin në kuadër të miqësoreve para-sezonale

Sport

Liverpool gati kontrata e reja për 6 yjet e tyre, disa nuk janë në listë