Sport

Skuadra e Ligës së Parë iu jep shkollë atyre të Superligës, nënshkruan me sponsorin e Kosovës dhe bën prezantim fantastik të fanellave

Fushë Kosova ka arritur të rikthehet në Ligën e Parë të Kosovës, falë një edicioni fantastik në Ligën e Dytë.

Skuadra bardhekaltër ka bërë një organizim shumë të mirë edhe jashtë fushave.

Së fundmi Fushë kosova ka nënshkruar marrëveshje bashkëpunimi me kompaninë e veshëmbathjeve ‘Fourteen’, kompani që vesh edhe Përfaqësuesen e Kosovës.

E gjatë ditës së sotme Fushë Kosova ka prezantuar tri palë fanella që do të luaj edicionin e ri në Ligën e Parë.

Prezantimi i fanellave ka qenë fantastik duke i dhënë shkollë edhe skuadrave nga elita e futbollit kosovar, të cilat në këtë pjesë lënë shumë për të dëshiruar.

Më poshtë keni fotot nga prezantimi i fanellave të Fushë Kosovës.

Postime të ngjajshme
Sport

Legjenda e Man Cityt, Kompany me fjalë të mëdha për Laçin para ndeshjes

Sport

Ernest Muçi realizon gol spektakolar në Ligën e Kampionëve ndaj Dinamo Zagrebit

Sport

Zyrtare: Ky është përforcimi i radhës nga Vëllaznimi

Sport

Reali tregon çmimin për Iscon