Sport

Skuadra e Ligës së parë huazon talentin e madh të Ballanit

Arbnor Halitjaha është mesfushori defansiv që ju bashkua sot rradhëve të Vreshtarëve në formë huazimi nga FC Ballkani.

Halitjaha do të jetë pjesë e Rahovecit për gjashtë muajët e ardhshëm, bardhekaltërit kanë qenë njëra nga skuadra më aktive deri më tani në afatin kalimtar dimëror.

Siç mëson Gazeta OLLE, skuadra e Rahovecit nuk do të ndalet me transferime deri në momentet e fundit të merkatos.

Related posts
Sport

Distria Krasniqi mëson kundërshtaren për finale – kjo është koha dhe mënyra si mund ta ndiqni finalen

Show BizzSport

Kjo është befasia që Cristiano ia bë Georginën në mes të Dubait

Sport

Me dy gola të shënuar mbyllet ndeshja miqësore Llapi – Neftchy

Sport

Distria Krasniqi në gjysmëfinale

Leave a Reply

Your email address will not be published.