Sport

Skuadra e Juventusit ndihmon klubin kosovar

Skuadra e madhe italiane Juvntus, së bashku me KFOR-in Italian, kanë ndihmuar Klubin e futbollit, Behar, shkruan BlicMedia.

Lajmin e ka bërë të ditur klubi në rrjetet sociale.

Njoftimi i klubit.

Falenderojmë KFOR-in Italian dhe Klubin e suskeshëm botërorë Juventus gjegjësisht zyren CIMIC i cili bëri donacionin , furnizim me ndresa sportive nga Klubi Italian.
Donacionin e bëri Nënkoloneli Marco Pastore dhe pranimin e bëri Kryetari i Klubit Behar z.Asmir Zekic.
Faleminderit 🇮🇹

Postime të ngjajshme
Sport

Liverpool gati kontrata e reja për 6 yjet e tyre, disa nuk janë në listë

Sport

Zyrtare: Rahoveci prezanton përforcimin e ri i cili vjen nga Llapi

Sport

Zyrtare: Futbollisti shqiptar largohet nga Prishtina

Sport

Muriqi flet rreth së ardhmes së tij