Sport

Skënderbeu i Korçës siguron shërbimet e mbrojtësit kosovar

Skuadra e Skënderbeut pas disa largimeve, ka filluar të blej lojtar për t’u forcuar për sezonin e ri.

Ekipi nga Korça pritet që sot ta zyrtarizoj transferimin e mbrojtësit kosovar, Mërgim Shala, transmeton Indeksonline.

“Panorama Sport” mëson se qendërmbrojtësi kosovar do të zyrtarizohet sot. Shala është 23 vjeçar dhe karrierën e tij e ka kaluar deri më tani në Suedi.

Së fundmi ai është aktivizuar për skuadrën e Asyriskë.

Postime të ngjajshme
Sport

Ndeshja mes Feronikelit dhe Llapit u përcoll nga personi i rëndësishëm i UEFA-së, ja arsyeja pse ai është në Kosovë

Sport

Ramadani flet për përballjen me Ballkanin, ka disa fjalë edhe për gjyqtarin Dardan Çaka

Sport

Shënoi supergol në ndeshjen e sotme, flet Yll Hoxha

Sport

Feronikeli më në fund fitoi, tani kjo është skuadra më e dobët e 5 javëve të fundit në Superligë