Sport

Skandaloze: Serbo-austrikau e shanë me nënë futbollistin shqiptar të Maqedonisë

Marko Arnautoviç shënoi golin e 3-të që mbylli takimin kundër Maqedonisë së Veriut.

Por në vend që këtë moment ta shijonte duke festuar, sulmuesi austriak me origjinë serbe zgjedh të shpërthejë nga nervat e tij, derisa Alaba shkon dhe i mbulon gojën për të mos vijuar më tepër me ofendimet.

Por çfarë u tha nga Arnautoviç pas irritimit të tij? Në Serbi japin versionin e tyre.

“Informer.rs“ zbulon fjalët e thëna nga goja e 32-vjeçarit dhe sipas tyre shkojnë të gjitha për Bejtullain e jo për Alioskin siç ishte përfolur.

“Të q*** mamanë shqiptare“, ishte fraza e turpshme e thënë nga Arnautoviç.

Postime të ngjajshme
Sport

Legjenda e Man Cityt, Kompany me fjalë të mëdha për Laçin para ndeshjes

Sport

Ernest Muçi realizon gol spektakolar në Ligën e Kampionëve ndaj Dinamo Zagrebit

Sport

Zyrtare: Ky është përforcimi i radhës nga Vëllaznimi

Sport

Reali tregon çmimin për Iscon