Show Bizz

Ska që i ndan më! Enca dhe Bearti kaluan mbrëmjen bashkë në Tiranë?

Enca dhe Bearti janë rikthyer në emrat më të përfolur në mediet rozë.

Dyshja u shfaqen në momente intime gjatë videoklipit të fundit nga Enca ‘Rakia’, shkruan GazetaBlic.

Mirëpo, me sa duket asgjë nuk mbaroi me këtë videoklip.

Enca dhe Bearti janë duke qëndruar në Tiranë bashkë, e kjo u bë e ditur përmes një Instastory të publikuar nga vet këngëtarja, eshtë vetëm një miqësi apo janë duke shijuar lidhje të re dashurie, asnjëri nga ta nuk ka reaguar ende.

Postime të ngjajshme
LajmeShow Bizz

Morena Taraku mesazh publik Edi Ramës! Me fjalë të ashpëra zbulon diçka që nuk e kemi ditur

Show Bizz

“Qebapa direkt nga Kosova”, Dua Lipa publikon fotografi teksa shijon ushqimin

LajmeShow Bizz

Lola Haradinaj tregon se si hoqi dorë nga muzika dhe arsyeja ishte Dauti

LajmeShow Bizz

Policja kosovare si gjithmonë provokuese, këto janë fotografitë nga pushimet e saj