Show Bizz

Situatë dramatike në shtëpinë e Big Brother VIP: Kledi eliminohet, të gjithë banorët shpërthejnë në lot

Banori i radhës i cili është eliminuar sonte nga shtëpia e Big Brother VIP është Kledi.

Me votat e publikut pas 50 ditësh qëndrimi në ketë shtëpi ai sonte do të dalë.

“Publiku ka vendosur që banori që do të heq dorë përfundimisht nga çmimi i madh është Klejdi”, ka thënë Arbana.

Banorët u mërzitën nga eliminimi i tij dhe e përcollën në mënyrë të veçantë dhe e përcollën me lot në sy.

Ai kaloi përmes duarve të banorëve, të cilët i ngritën duart lart dhe i bashkuan dhe mes tyre kaloi Klejdi.

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Pas Fifit, një tjetër banore gati të lërë shtëpinë e ‘Big Brother VIP’

Show Bizz

“I nderuar Cana nga Gjakova”/ Fifi zbulon çfarë vendi zë Graniti në jetën e saj

Show Bizz

Cili nga banorët nuk e përshëndeti Fifin pas daljes nga Big Brother

Show Bizz

Fifi ‘shpëtoi’ Semin dhe Einxhel nga eleminimi i së premtes- çfarë do të ndodh nesër në program?