Show Bizz

Sinan Vllasaliu dhe Lok Komoni publikojnë këngën “Çikat e Prishtinës”

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Sinan Vllasaliu ka publikuar projektin e tij të ri.

Sianan Vllasaliu publikoi këngën e re, të cilën kësaj radhe e solli në bashkëpunim me Lok Komonin, shkruan lajmi.net.

Kënga titullohet “Qikat e Prishtinës” dhe erdhi e shoqëruar me videoklip, të cilin e kanë realizuar pikërisht në Prishtinë.

Për tekstin e këngës u kujdes Arsim Bunjaku, muzikën e bënë Wirusi dhe Arsim Bunjaku, ndërsa orkestrimin Wirusi.

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën “Qikat e Prishtinës” nga Sinan Vllasaliu dhe Lok Komoni.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto