Sport

Simeone publikon listën e të ftuarve për ndeshjen me Granadan, ky është vendimi për Luis Suarezin

Nesër skuadra e Atletico Madrid do të luaj kundër Granadës në ora 16:00.

Trajneri i ekipit nga kryeqyteti, Diego Simeone ka publikuar listën e të ftuarve, transmeton Indeksonline.

Në këtë listë, ishte edhe futbollisti i sapo transferuar, Luis Suarez. Ai pritet që nesër të bëj debutimin e tij tek ekipi nga Madridi.

Suarez u transferua në këtë javë nga Barcelona tek Atletico Madrid.

Postime të ngjajshme
Sport

Fisnik Papuqi tregon për organizimin fantastik tek Besa, ja risitë që nuk janë parë më herët në Superligë

Sport

Mbyllet ndeshja dramatike mes Bashkimit dhe Trepçës, ky është rezultati

Sport

Akuzohet për falsifikim dokumentesh, futbollisti i Tiranës përfundon në Gjykatë

Sport

Liga e Evropës – super Milan, tri pikë edhe ndaj Sparta Prague për lidershipin e grupit