Sport

Simeone gjen përforcimin e ri në Atletico Madrid

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Diego Simeone ka identifikuar përforcimin e ri te skuadra e Atletico Madridit.

Diego Simeone kërkon një përforcim të ri në Atletico Madrid.E përditshmja sportive madrilene “Marca” shkruan se trajneri i “Los Cholchoneros” kërkon blerjen e Rodrigos nga Valencia, përcjell lajmi.net.

Simeone beson se Rodrigo është përforcimi i duhur te skuadra nga Wanda Metropolitano.

Mirëpo, ardhja e tij është e lidhur me shitjen e Correa dhe Kalinic në ditët e fundit të afatit kalimtar të verës.Blerja e Rodrigos do të realizohet vetëm në rast të shitjes së tyre.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv