Lajme

Sigurohet “armëpushim” midis familjeve Mehmeti e Rafuna (VIDEO)

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Në kryeqytet ende është kryetemë rasti i rëndë që ndodhi dje, kur në një përleshje të armatosur midis dy familjeve, mbetën nga një i vrarë në secilën anë.

Dikush e ka angazhuar një burrë që të arrij një ujdi midis familjeve për të hequr dorë nga hakmarrja, njofton Klan Kosova.

Pamjet e kronikës janë të rënda për fëmijët dhe personat me shëndet të lig.

Kronikë nga Qëndresa Tërshani.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Lajme

Vuçiq s’arrin ta fus ushtrinë në Kosovë, për 30 sekonda bombardohet Beogradi

Lajme

Nuk jam ateist, Valon Syla tregon se në çka beson

Lajme

E pazakontë: Majmuni shijon rrezet e diellit në ballkonin e një banese në Prishtinë

Lajme

‘Eskalon’ deputeti i VV-së, me akuza ndaj Kryeziut: Po mërzitesh që s’po fiton Radoiçiqi, shyqyr që po iu bien maskat