Lajme

Si në filmat aksion, operacioni i Policisë së Kosovës për arrestimin e katër të dyshuarve për vepra të rënda penale

Policia e Kosovës në koordinim me Prokurorinë ka arrestuar 4 personave që dyshohet të jenë përfshirë në veprimtari kriminale që një periudhë të caktuar.

Ky grup ishte pjesë e hetimi që disa muaj dhe dyshohen për tentim vrasje, rrahje, detyrim, zjarrvënie e vepra të tjera kriminale.

Bëhet fjalë për; Driton Sylejmani, Xhevdet Mehanja, Hyseni Hoxha dhe Tefik Shalaku.

Në vijim e gjeni video sekuencën e operacionit policor:

https://www.facebook.com/IndeksonlineOfficial/videos/3410100492607191/

Related posts
Lajme

Ambasadori amerikan në Beograd: Një herë Asociacioni, pastaj pason plani franko-gjerman

Lajme

Dardan Krivaqa në gjendje të rëndë”- Gjykata merr një vendim të ri

Lajme

Rron Gjinovci: Edi Rama ka probIeme mendore e emocionaIe

Lajme

Vritet me breshëri plumbash në veturë një 48-vjeçar në Kaçanik

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *