Sport

Si është të luash krah Suarez? Diego Costa tmerron kundërshtarët me deklaratën e tij

Diego Costa ka dhënë komentet e para për Luis Suarez si shok skuadre.

Atletico Madrid shënoi sot një fitore 6:1, në një ndeshje ku golin gjetën të dy Suarez e Costa.

Pas ndeshjes, spanjolli është pyetur se si është ndjesia të luash krah ish anëtarit të Barcelonës dhe ai ka dhënë deklaratën e vitit.

“Është vërtetë mirë, njëri nga ne kafshon, kurse tjetri shkelmon”, ka thënë Costa, transmeton lajmi.net.

Suarez e nisi për mrekulli aventurën me Atleti, duke asistuar një herë dhe shënuar dy herë të tjera.

Postime të ngjajshme
Sport

Mirlind Daku tregon tifozin e tij më special

Sport

Një shqiptar pritet të startojë sot në ndeshjen Celtic – Milan

Sport

Portieri i Kombëtares së Kosovës, Bledar Hajdini po stërvitet me skuadrën finlandeze

Sport

Lista e golashënuesëve më të mirë pas javës së shtatë