EURO 2020

Si e humbi Thomas Muller rastin me Anglinë? Bes Kallaku jep shpjegimin epik

Thomas Muller nuk i ka raportet e mira me Europianët. Sërish nuk shënoi dot, edhe pse me Anglinë kishte një rast të artë që do t’i jepte tjetër drejtim ndeshjes dhe fatit të Gjermanisë.

I vetëm me portierin Pickford ai e dërgoi topin jashtë dhe shumë u habitën. Mes tyre edhe aktori dhe moderatori i emisionit humoristik Kosherja në ABC, Bes Kallaku.

Sulmuesi i Shqipërisë, Sokol Cikalleshi, në Instagram ka postuar një video dhe Besi shfaqet duke shpjeguar se si Muller e humbi atë rast.

Aktori ishte mjaft i mërzitur, pasi njihet si një tifoz i Gjermanisë. Kallaku është gjithashtu mbështetës i Milanit, për shkak të ish-sulmuesit gjerman, Olivier Bierhoff. /abcnews.al

Postime të ngjajshme
EURO 2020

Pesë lojtarë që vlera e tyre u rrit dukshëm pas paraqitjeve fantastike në Euro 2020

EURO 2020

Pritja e tij e stolisi Italinë me trofeun e “Euro2020”, Donnarumma tregon pse nuk festoi pritjen e penalltisë

EURO 2020

Jorginho tregon përse zgjodhi Italinë para Brazilit

EURO 2020

Skuadrat dhe lojtarët me statistikat më të mira në Euro 2020