Sport

Si e bëri miliardere Ronaldo shitësen e butikut, Georgina Rodriguezin

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Sot ajo është një prej femrave më të lakmuara në botë, pasi jeton mes luksit dhe famës. Por dikur jeta e Georgina Rodriguez nuk ka qenë e lehtë.

Para se të njihej me Cristiano Ronaldon, bukuroshja punonte si shitëse në një butik, ku njohu edhe yllin portugez.

25-vjeçarja bënte një jetë të thjeshtë dhe sipas mediave britanike paguhej 250 paund në javë. Ndërkohë që sot e dashura e yllit të futbollit bën blerje me shuma marramendëse. Fati ishte shumë bujar me Georginën, sepse takimi me Ronaldon i ndryshoi jetën tërësisht.

Modelja ka një fëmijë me Ronaldon, ndërkohë po ndihmon yllin që të rrisë edhe 3 fëmijët e tij të tjerë. Ajo bën një jetë luksoze, mes udhëtimeve në vendet më të shtrenjta dhe vëmendjes së madhe mediatike.

Veshjet e saj sot janë ndër më të shtrenjtat, që nga Chanel, Gucci, Balenciaga. Gjithashtu shijon udhëtimet me superjahtin dhe makinat luksoze të futbollistit.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv