Sport

‘Si baba, si i biri’: Vedat Muriqi publikon foto me djalin e tij në rrjetet sociale

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Ylli i Përfaqësueses së Kosovës, Vedat Muriqi, ka postuar një foto me të birin e tij në rrjetet sociale.

Sulmuesi i Kosovës ka filluar me stërvitjet te skuadra e Fenerbahces për pjesën e dytë të sezonit në Superligën e Turqisë.

Pjesën e parë gjatë vitit 2019, sulmuesi prizrenas  e mbylli në mënyrën më të mirë të mundshme duke shënuar 11 gola dhe 4 asistime nga 17 paraqitje të tij në kampionatin turk dhe në Kupë.

Së fundmi Vedat Muriqi ka publikuar një foto me të birin e tij, teksa krahas fotos ka shkruar: “Si baba, si i biri’’./gazetametro.net

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv