Show Bizz

Shyhret Behluli do të donte që këtë foto të saj të mos e shihnit

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Me këngët e saj është prezente pothuajse tek secila familje shqiptare, ngase tash e sa kohë Shyhrete Behluli ka zënë një vend të veçantë në zemrat e publikut.

Me zërin e saj të mrekullueshëm janë rritur shumë gjenerata, e cila suksesshëm e nisi karrierën qysh e re dhe nuk e ka ndërmend të ndalet, shkruan “Kosovarja”.

Përveç performancës së shkëlqyer ajo u vlerësua edhe për paraqitjet e saj plotë elegancë.

Vitet po kalojnë e Shyhretja veç po rinohet, madje shpesh nuk dallon nga vajzat e saj, këto janë komentet që vazhdimisht bëhen për të.

E që të duket kaq e freskët, e re dhe plotë sharm, për Shyhreten kujdesen vajzat dhe reja e saj. Ajo komplimentohet e merr vëmedje të madhe në secilën paraqitje, duke reflektuar bukuri e pozitivitet.

Mirëpo ka raste kur artistet tona në një periudhë të caktuar nuk janë paraqitur edhe aq mirë ose thjeshtë ka munguar kujdesi për vete. E këto imazhe që kohë pas kohe qarkullojnë ndër njerëz, këngëtaret nuk do donin ti shihnin.

Mbase edhe Shyhretja do të dëshironte që këtë fotgrafi të mos e shihte publiku, ani pse vetë është paraqitur e tillë dikur.

Shikojeni kur këngëtarja kishte më tepër kilogram e dukej edhe më ndryshe nga e shohim sot./Kosovarja/

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto