Sport

“Shumë urime për ty”, futbollistët e Besës ia urojnë me goditje ditëlindjen transferit nga Mauritania

Sot ka pasur festë në taborin e Besës së Pejës.

Ethmane M’heimar ka festuar ditëlindjen e tij të 19-të, përcjellë Gazeta Olle.

Bashkëlojtarët e tij janë përkujdesur deri në detaje që “tradita” që tashmë është krijuar në të gjitha klubet kosovare të realizohet.

Ata e kanë krijuar “taborin” rreth tij dhe e kanë goditur atë nga të dy anët.

Megjithatë, pas gjithë kësaj “tronditjeje” për Ethmanen ka ardhur edhe gëzimi.

Stafi i skuadrës dhe bashkëlojtarët e kanë befasuar atë edhe me torte dhe dhurata

 

Postime të ngjajshme
Sport

Nga porta në sulm, të paktën 51 emra të gatshëm për Kombëtaren – ja pse Reja ka një super skuadër

Sport

Emir Sahiti shënon gol në Kroaci

Sport

Nesër takimi i 30-të mes Prishtinës dhe Llapit: Forma momentale e skuadrave dhe rezultatet nga 29-të ndeshjet e kaluara

Sport

Hoxha rrëfen tmerrin me policin rus: Më nxori nga shtëpia dhe gjuajti dy herë me armë