Show Bizz

Shtrihet në spital bashkëshortja e Ermal Fejzullahut

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Ariana Fejzullahu ditë kishte organizuar një festë para lindjes së vajzës ku kishte ftuar edhe shumë fytyra të shoubizit, shkruan lajmi.net.

Duket se pritjes i erdhi fundi, bashkëshortja e Ermal Fejzullahut është shtruar në një spital privat.

Këtë e konfirmoi vetë ajo më anë të postimit të bërë në Instastory ku falënderon stafin mjekësor dhe personelet për kujdesin e dhënë.

Kujtojmë se Ermali dhe Ariana janë prindër të re fëmijëve një djali dhe dy vajzave, çifti janë në pritje të vajzës së tretë. /Lajmi.net/

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto