Show Bizz

Shtrihet në dysheme dhe merr pozë joshëse, kështu përshëndet fansat Enca

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Enca Haxhia duket atraktive në fotografinë e fundit.

Enca Haxhia është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat vazhdimisht publikon imazhe të reja, shkruan lajmi.net.

Së fundi, këngëtarja ka postuar një fotografi në Instagram, në të cilën u shfaq joshëse e shtrirë në dysheme.

“Ju dua”, ka shkruar ajo në foton ku u shfaq më ndryshe prej herave tjera.

Për ndryshe, Enca kohën e fundit ka qenë e angazhuar në xhirimet e filmit “I love Tropoja”, në të cilin vjen në rolin e aktores.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto