Sport

Shtatë gola, një fitues – Interi bën mrekullinë në fund

Skuadra e Inter ka arritur të fitoj ndeshjen kundër Fiorentinas me rezultat 4:3.

Kjo ndeshje triller, fituesin e kuptoj krejt në minutat e fundit, transmeton Indeksonline.

Lukaku dhe D’Ambrosio shënuan gol për Interin në minutat 88 dhe 89 për ta rikthyer rezultatin në favor të tyre.

Për Interin po ashtu shënoj Lautaro Martinez dhe tjetra ishte një autogol.

Kurse, tek Fiorentina shënuan Kouame, Castrovill dhe Chiesa.

Interi e nis sezonin e ri të Series A me 3 pikë të arta.

Postime të ngjajshme
Sport

Vedat Muriqi luajti mbi gjysmë ore në barazimin e Lazios, kështu u vlerësua për paraqitjen e tij

Sport

Barcelona fiton pa probleme ndaj Juventusit, Manchester United e shkelë Leipzigun

Sport

Ismet “Baba” provokon keq Prishtinën

Sport

Liverpooli pyet ndjekësit në “Facebook” për Shaqirin: Sa i mirë ishte ky njeri mbrëmë?