Show Bizz

Shqiptarja shpallet fituese e festivalit ndërkombëtar në Rusi, dridh skenën

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Këngëtarja shqiptare i ka habitur jurinë në një prej festivaleve të njohura në Rusi.

Inis Neziri, ishte pjesëmarrëse në një prej festivaleve të njohura të njohura në Rusi.

Ajo i ka mahnitur të gjithë me zërin dhe performancën e shkëlqyer, kështu mundi konkurrentët e tjerë dhe u rendit në vendin e parë, me 280 pikë.

Fituesja e “New Wave Festival 2019” ka pasur mbështetjen e Aurela Gaçe, Soni Malaj, Albi Nako, Eleni Foureira, Enada dhe Gerd Vaso.

Kujtojmë se ajo për publikun njihet që nga ‘Gjeniu i vogël’, aty ku edhe fitoi po ashtu çmimin e parë.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto