Sport

Shqiptarët apo ganezët? Kjo është përgjigjja befasuese e Balotellit

Ish-futbollisti i Interit dhe Milanit, Mario Balotelli kishte krijuar rubrikën “pyetje-përgjigjje” me ndjekësit e tij në rrjetin social “Instagram”.

Në njërën prej pyetjeve, një ndjekës e pyeti Balotellin se cilët janë më të mirë – shqiptarët apo ganezët.

Sulmuesi që tashmë luan te Monza në përgjigjen e tij etiketoi personin që e kishte pyetur duke vendosur një zemër në mes të flamurit shqiptar dhe atij ganez.

Me këtë përgjigjje duket se Balotelli vlerëson shumë shqiptarët.

Postime të ngjajshme
Sport

Superliga e Kosovës: Kjo është lista e golashënuesëve pas 22 xhirove

Sport

Komisioni për Ankesa shqyrton shkresën e Drenicës, ky është vendimi i marrë!

Sport

FC Prishtina – Llapi kryendeshja e javës së 23-të

Sport

Fjalë të pakta, por me shumë kuptim… Ja çfarë thotë Klodian Duro pas fitores së Feronikelit