Lajme

Shpërthen zjarri në Prishtinë, zjarrfikësit përdorin shkallët për të u ngjitur në ndërtesë

Ka shpërthyer zjarri në një ndërtesë në rrugën ‘Tringë Smajli’ në Prishtinë para pak minutash, shkruan Gazeta Metro.

Para pak minutash në Prishtinë ka shpërthyer një zjarr në Prishtinë.

Zjarrfikësit kanë arritur në vendin e ngjarjes, derisa nuk dihen shkaqet e këtij zjarri.

Metro do të ju mbajë të informuar.

Postime të ngjajshme
Lajme

‘Amerika merr në dorë komplet situatën’

LajmeSport

Joshua - Usyk, këtu mund ta shikoni "LIVE" meçin!

Lajme

U mbajt mbledhja e Këshillit të Sigurisë së Kosovës, ja për çfarë u diskutua

Lajme

Tragjike: Vetura del nga rruga dhe bie në lumë, një i vdekur dhe dy të lënduar