Sport

Shpërthen Neymar, zbulon pse ai urrehet

Emri i tij ka dominuar të gjithë merkaton e verës dhe pikërisht kur ndodhet në kulmin e tratativave për tu larguar nga PSG, pasi shkatërroi gjithçka me drejtuesit e skuadrës, trajnerin dhe tifozët, ylli brazilian, Neymar i është besuar tashmë rrjeteve sociale.

Në brendësi të “Instagram Stories”, braziliani ka cituar legjendën e këngës, Bob Marley, imazhin e të cilit ka publikuar, shoqëruar me frazën e tij: “Problemi është se personat urrehen kur janë të vërtetë, dhe duhen kur janë falso”.

Një lëvizje e Neymar që imponon edhe më shumë dyshime në lidhje me të ardhmen e tij, mbi të gjitha në lidhje me marrëdhëniet e tij me drejtuesit e skuadrës franceze të Paris Saint-Germain.

Postime të ngjajshme
Sport

Liga e Parë vjen me pesë ndeshje, vëmendja në Mitrovicë

Sport

Challandes tregon fajtorin për golat e pësuar ndaj Anglisë

Sport

Granit Xhaka bëhet baba, Leonita sjell në jetë fëmijën

Sport

Barcelona – Sevilla, shpërblehet Lionel Messi