Show Bizz

Shpërthen në lot edhe Sabiani, kjo është arsyeja

Të premten dy banorët kosovar, DJ PM dhe DJ Dagz kanë vendosur në nominim për të martën dyshen, Sabiani dhe Iliri.

Por që ky nominim nuk ka kaluar pa diskutime në shtëpinë më të famshme në Shqipëri “Big Brother VIP”.

Ata janë shprehur të zhgënjyer për faktin se shumica e banorëve dëshmuan se e duan largimin e tyre. “Goditën fort, por më kanë goditur mua. Nuk ka lidhje me ty”,- i tha Iliri-Sabianit gjatë bisedës.

Sabiani u përlot teksa kujtoi miqtë që janë eliminuar tashmë.

“Më vjen keq se Arditit, Palomës dhe Sheilës i gjenim gabime dhe qeshnim. Tani e kuptoj sa të rëndësishëm ishim”,- tha ai.

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Pas Fifit, një tjetër banore gati të lërë shtëpinë e ‘Big Brother VIP’

Show Bizz

“I nderuar Cana nga Gjakova”/ Fifi zbulon çfarë vendi zë Graniti në jetën e saj

Show Bizz

Cili nga banorët nuk e përshëndeti Fifin pas daljes nga Big Brother

Show Bizz

Fifi ‘shpëtoi’ Semin dhe Einxhel nga eleminimi i së premtes- çfarë do të ndodh nesër në program?