Lajme

Shpejtim Bulliqi reagon pas fitores në Podujevë

Kryetari i zgjedhur i Podujevës, Shpejtim Bulliqi ka reaguar pas fitores në këtë komunë.

“Vullneti qytetar nuk përmbyset nga paratë e pista”, ka shkruar Bulliqi në një postim në “Facebook”.

Më tutje, Bulliqi tha se fitorja i dedikohet gjithë qytetarëve të ndershëm dhe punëtorë.

“Vullneti qytetarë nuk përmbyset nga paratë e pista. Kjo fitore i dedikohet të gjithë qytetarëve të ndershëm e punëtorë të Llapit e Gollakut! JU FALEMINDERIT! ❤️”, ka shkruar ai.

Related posts
Lajme

Kryetari i Prishtinës, Përparim Rama ka komentuar deklaratën ironizuese të Shpend Ahmetit, në lidhje me borën

Lajme

Përparim Rama ia ofron Arben Vitisë postin e Drejtorit të Shëndetësisë

Lajme

Kjo është bomba 907 kg që u gjet sonte në Merdare

Lajme

Grushte, shqelma e kapje për flokë: Bëhen “llom” mes vete dy femra në Fushë Kosovë

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *