Show Bizz

Shpati tregon shifrën marramendëse që mori bakshish në një dasmë

Këngëtari shqiptar Shpat Kasapi ka qenë i ftuar në emision ‘NIN’.

Ai rrëfeu shumë të pathëna nga jeta e tij personale dhe profesionale, duke paralajmëruar rikthimin e fuqishëm këtë sezonë, shkruan Indeksonline.

Ai gjithashtu tregoi sa i përket dasmave dhe bakshisheve që merr në ahengje familjare.

Në një dasmë në Australi atij i ishin dhënë bashkish mbi 50 mijë dollarë, shifër kjo mjaft e lartë./Indeksonline/

Postime të ngjajshme
LajmeShow Bizz

Nikoll Nikprelaj humb personin më të dashur të familjes

Show Bizz

Noizy humb kontrollin gjatë performancës, rrëzohet keq në mes të skenës

Show Bizz

Emocionuese, motra e këngëtares shqiptare shpërthen në lot gjatë dasmës

Show Bizz

Fjolla Morina “lajmërohet” sërish nga paraburgimi, habit me veprimin