Show Bizz

Modelja amerikane: Buka e zezë m’i rriti gjinjtë

Duket se buka e zezë me të vërtetë bën magji. Modelja amerikane, Ireland Baldwin, ka thënë se buka e zezë i ka ndihmuar në rritjen e gjoksit. “Kam ngrënë shumë bukë të zezë dhe si duket ajo po ndikon ën gjinjtë e mi”, tha 23 vjeçarja në…
Show Bizz

Ja si këndonte që në moshën dy vjeçare Adelina Berisha

Karrierën në skenë e kishte filluar që në festivalet e muzikës së pasluftës në Kosovë kur ishte shumë e re. Atë ajo e ka vazhduar konstant edhe tani dhe njihet për këngët e saj konstante që sjell në skenën tonë. Në një video që e ka siguruar…
Show Bizz

Bukuroshja shqiptare, tejet “e nxehtë” në plazh

Ish-velina e emisionit “Stop”, Alesia Bami nuk po i ndahet plazhit. Bukuroshja shqiptare ka hedhur edhe një foto nga vendi ku po pushon. Në Instagram, ajo publikoi fotografinë e radhës, ku shihet në breg të detit, e ulur dhe e veshur me një palë bikini që i…
Show Bizz

Provokon Klaudia Pepa, më quani luleshtrydhe

Balerina Klaudia Pepa po shijon pushimet verore buzë detit. Por, duket se Klaudia kërkon të marrë të gjithë vëmendjen e këtyre ditëve të nxehta. E veshur me bikini te vogla, balerina ka pozuar buzë detit. Me barkun e sheshtë, dhe dorën tek të brendshmet, në sy…
Show Bizz

Vjollca nuk ka të ndalur, vjen në bashkëpunim me Xenin

Vetëm pak ditë pasi solli dy projekte njëherësh me këngëtarin Meda, Vjollca Haxhiu ka publikuar një tjetër këngë. Edhe projekti i radhës është bashkëpunim dhe kësaj radhe këngëtarja vjen me artistin e njohur nga Gjakova, Shkëlzen Jetishi – Xeni. Kënga…