Show Bizz

Kjo femër sot është emër shumë i njohur i showbizit

Ajo është një prej emrave më të komentuara në botën e mediave. Kim Kardashian ka vite që qëndron në krye të mediave rozë, për shumë arsye, shkruan lajmi.net. Suksesi që ka arritur me biznes privat e edhe linjat e saj trupore me të cilat provokon, janë vetëm…
Show Bizz

I dashuri i Dua Lipës mbetet pa fjalë me veprimin e saj

Anwar Hadid ka publikuar një video të këngëtares. E gjithë vëmendja e publikut është mbi lidhjen e Dua Lipës dhe Anwar Hadid të cilët janë duke kaluar momentet më të bukura me njëri tjetrin. Modeli ka mbetur i impresionuar nga vallëzimi i këngëtares…
Show Bizz

Mungon Dua, por Ledri kalon pushimet me familjen e saj

Ledri ka qenë në një lidhje të shkurtër me Duan para disa vjetëve. Lidhja e shkurtër me Dua Lipën gjatë kohës kur ajo ende nuk kishte gjetur famën nuk po e pengon familjen e këngëtares që të jenë miq shumë të mirë me Ledri Vulën. Familja e Duas po…
Show Bizz

Miley Cyrus i dedikon një këngë ndarjes nga Liam Hemsworth

Në mesnatë, Miley publikoi këngën e saj të re, “Slide Away,” që mesa duket i dedikohet ndarjes nga Liam Hemsworth. Miley dhe Liam deklaruan ndarjen të shtunën, por prej kohësh qëndronin larg njëri-tjetrit. Miley la të kuptohej se po regjistronte këngë të…
Show Bizz

Kush ishte Gjergj Xhuvani

Pas një sëmundjeje të rëndë, Xhuvani ka ndërruar jetë këtë të mërkurë, 14 gusht, në një spital në Romë. Nga viti 1986 deri në 1990, Xhuvani punoi si asistent regjisor në shumë filma, dhe në 1991, drejtoi filmin e tij të parë të shkurtër Bardh e zi…
Show Bizz

Nora e bardhë si "bora"

Këngëtarja Nora Istrefi, ka postuar disa fotografi në Instagram ku shihet e bardhë si bora. E kjo ndoshta sepse Nora ende nuk ka pasur kohë për pushime që të marrë rreze dielli. Nora si gjithmonë është shfaqur shumë tërheqëse, edhe pse duket se ka vënë…
Show Bizz

Luana lë pa fjalë me këtë paraqitje

Luana Vjollca u shfaq tejet atraktive në fotografinë e fundt. Luana Vjollca ditët e fundit ka postuar disa fotografi nga fotosesioni i fundit, ku vjen tejet joshëse, shkruan lajmi.net. Së fundi, moderatorja ka postuar një imazh, nga po i njëjti fotosesion, ku provokon…