Sport

Shorti sjellë super derbi: Prishtina – Drita ndeshja kryesore, Ballkani do e ketë vështirë

Para pak çastesh u hodh shorti i raundit të 1/8 të finales në Kupën e Kosovës në futboll, raporton Gazeta Olle.

16 skuadrat e kualifikuara mësuan se me kë do të ndeshen për të kaluar në gjysëm-finale.

Ballkani nuk do ketë short aspak të lehtë pasi do të ndeshet me Llapin, por

Shorti i plotë:

Postime të ngjajshme
Sport

Flamurtari – Shkëndija: Përfundon miqësorja, ky është rezultati befasues

Sport

A&N luajti miqësore me KEK-un, ky është rezultati përfundimtar

Sport

Ndeshja e madhe e Superkupës mes Dritës dhe Prishtinës do të transmetohet në dy televizione

Sport

Gjysma e Superligës në Antali, ja cila skuadër po qëndron në hotelin më të shtrenjtë