Sport

Shorti i Kupës së Kosovës

Është hedhur shorti për çerekfinalen e Kupës së Kosovës.

Ndeshja më interesante padyshim se do të zhvillohet në Drenas, ku Feronikeli pret Prishtinën.

Përballje e ekipeve të Superligës është edhe ajo mes Trepçës 89 dhe Llapiy.

Istogu do të luaj ndaj A&N, derisa dueli tjetër është ai mes Dukagjinit dhe Drenicës.

Çifter çerekfinaliste të Kupës së Kosovës:

Feronikeli – Prishtina
Trepca’89 – Llapi
Istogu – A&N
Dukagjini – Drenica

Postime të ngjajshme
Sport

Shkëmbi thumbon disa lojtarë të Ballkanit pas humbjes

Sport

Batatina me deklaratë epike

Sport

SUPERLIGA: Kështu duket klasifikimi pas dy ndeshjeve të sotme

Sport

Dukagjini fiton derbin ndaj A&N, ja të gjitha rezultatet e Ligës së Parë!