Sport

Short shumë interesant, klubet e Drenicës ndeshen me ato të Lipjanit

Para pak minutash u hodh shorti i raundit të 1/8 të finales në Kupën e Kosovës në futboll.

Kryendeshja do jetë ajo mes Prishtinës dhe Dritës, por edhe duelet e tjera janë shumë interesante, shkruan Gazeta Olle.

Çfarë bie në sy janë edhe duelet direkte në mes skuadrave të qytetit të Lipjanit me ato të rajonit të Drenicës.

Ulpiana do të luajë përballë Drenicës ndërsa Arbëria do të ketë punë me Feronikelin.

Shorti i plotë:

Postime të ngjajshme
Sport

Premierliga me lider të ri, Man City po shijon formën e jetës

Sport

Arsenali vazhdon me formën e mirë

Sport

Dramë e vertëtë, përfundon derbi mes Interit dhe Milanit ky është rezultati

Sport

Çfarë ndodhi në kacafytjen mes Lukakut dhe Ibrahimovic?