Show Bizz

“Shokohet” Kosova: Pas Getit me Marinën, ndahet edhe Fero me Arbenitën

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Reperi Fero dhe modelja Arbenita Ismajli janë dyshja më e përfolur e showbizit.

Kohët e fundit, ata po shfaqeshin kaq të dashuruar dhe të lumtur krahë njëri tjetrit sa na bënë të mendonim se së shpëjti lidhja do të bëhej zyrtare.

Ata gjithashtu “mashtruan” se Arbenita mund të ishte shtatëzanë. Por mea duket asgje nuk paska qenë kështu.

Fero nuk ndjek më Arbenitën në Instagram. Ndoshta çifti po kalon një “krizë” momentale, ose ndoshta është një tjetër lojë prej tyre.

Ditën e djeshme Fero dha lajmin se ka shkëputur dhe kontratën me kompaninë “On Records” dhe se tashmë do të performojë i pavarur.

Se çfarë do të ndodhë me Feron dhe me çiftin mbetet për tu zbuluar në vazhdim.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto